HAKKIMIZDA

M Grup, 1998 yılında matbaacılık faaliyetlerini yürütmek üzere, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuştur.

Bir matbaa olmanın ötesinde M Grup, firmanız için kurumsal kimlik, tanıtım ve reklam alanlarında yapılan tüm çalışmalarla sizi ve vizyonunuzu anlatmanıza yardımcı olmaktadır. Fotoğraf stüdyosu, grafik tasarımı, baskı hazırlık, ofset baskı, flexo ambalaj baskı ve vakum ambalaj üretimi ile komple tasarım çözümleri üretebilen bir şirkettir.

Katalog, broşür, föy, insört, afiş, takvim, kurumsal kimlik (logo, antetli, kartvizit, diplomat zarf, torba zarf) gibi ofset tasarımlar ve baskıların yanısıra; flexo ve vakumlu ambalaj tasarımı ile beraber baskı işlemleri de gerçekleştirilmektedir.

İŞ SÜRECİ VE KALİTE KONTROL

M Grup’da her dökümanın bilgisayarda veritabanı programlarına kaydı yapılmaktadır. Böylece, üzerinden uzun zaman geçse bile, iş emri numarası ile arandığında grafik, fotoğraf, baskı hazırlık, ofset baskı, flexo baskı aşamalarıyla ilgili detaylara, ara kontrol ve son kontrol bilgilerine ulaşılabilmektedir.

M Grup bünyesinde, girdi kontrolden nihai ürünün kontrolüne kadar üretim sürecinin her aşamasında kalite kontrol yapılmaktadır.

Her birim diğer birimin iç müşterisi olarak kabul edilmektedir. Bu nedenle iş takibinde titiz bir çalışma söz konusudur. Grafik tasarımcı ve fotografçı, renk ayrımı, montaj, baskı ve baskı sonrası aşamalarına hakim olabilmekte ve herhangi bir aşamada oluşabilecek hatalara anında müdahale etme şansına sahiptir. Bunun yanısıra baskı operatörü veya renk ayrımcısı da tasarımda gördüğü bir hataya anında müdahale edebilmektedir.

Tüm süreçlerde alınan veriler, istatistiksel proses kontrol yöntemleri kullanılarak analiz edilmekte ve bu analizler aylık kalite raporlarında üst yönetime sunularak gerekli bulunan noktalarda iyileştirmeler gerçekleştirilmektedir.

M Grup; profesyonel, gelişen ve üreten bir ekiple, kendinden beklenenleri en iyi şekilde anlayarak, müşterilerini temsil edecek özgün ürünler sunabilme amacıyla çalışmalarına devam etmektedir.

NELER YAPARIZ?

DEVAMINI OKU
  • Baskı Hazırlık

  • Baskı Sonrası

  • Flekso Baskı

  • Hexachrome Baskı

  • Fotoğraf

  • Grafik Tasarım

  • Ofset Baskı

  • M Grup Extra

İŞİMİZ KALİTEYİ HEP

ZİRVEDE TUTMAK