Proje Açıklaması

BASKI SONRASI

Mücellithane birimi baskı işlerinin sonlandırılması aşamasındaki süreçleri üstlenir ve geniş makina parkı ve yetişmiş insan gücü sayesinde, işler seri şekilde. M Grup baskı öncesi ve baskı sürecine ilişkin tüm hizmetleri kendi bünyesinde ve en ileri teknolojyle sağlayan, buna ilişkin tüm altyapı barındıran bir baskı merkezidir. Baskı sonrası işlemlere ülkemizde gereken önem verilmemektedir.

Baskıda kendi ürününün renklerine dair doğru sonuca oluşan müşteri, firmanın imajını doğrudan etkileyecek olan baskılı ürünün kalitesini gözardı etmektedir. ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ile yönetilen firmamızda kalite bir bütündür ve her aşamayı kapsar. Bu nedenle baskı sonrası aşamalar için de diğer süreçlerde olduğu gibi yeni nesil makina ve teknolojiler kullanılmaktadır.

Kazanlı:
Heidelberg 38*52 ve Heidelberg 56*77 original cylinde typo baskı makinalarında özel bıçak kesimleri, perforaj, pilyaj, dosya kapağı, keski, numaratör, gofre işlemleri gerçekleştirilmektedir.
Mücelit:
Spiral, elle yapıştırma, elle katlama, elle dikiş, çanta, dosya, harman, çember, kırgı, keski, perforaj, perçinleme, cilt geçirme, lastikleme, ambalajlama ve kutulama işlemleri deneyimli mücellitler tarafından gerçekleştirilir.