Ambalaj Baskı

  1. Ana Sayfa
  2. Çözümlerimiz
  3. Ambalaj Baskı

Bakliyat

Bisküvi Ambalajı

Cips Ambalajı

Çöp Poşeti Ambalajı

Et Ürünleri Ambalajı

Gıda Ambalajı

Gofret Ambalajı

İçecek Ambalajları

Kahve Ambalajı

Kuruyemiş Ambalajı

Makarna

Mama Ambalajları

Mendil Ambalajı

Süt Ürünleri Ambalajları

Şekerleme

Toz İçecek Ambalajı

Vakum Ambalaj

1998 yılında kurulmuş olan M Grup Ambalaj Kayseri Organize Sanayi bölgesinde, gıda ve gıda dışı esnek ambalaj sektörlerinde değişik ürün gruplarında ambalajlar üretmektedir. Esnek ambalaj konusunda müşterilerine üst seviyede, sürekli ve sürdürülebilir bir hizmet sağlayabilmektedir. Genç ve dinamik personeli ile değişik ürün gruplarıyla modern tesisinde üretime devam etmekte olup, esnek ambalaj pazarında yerini almıştır.

Flekso baskı tekniği ile 8 renk üretim yapan makinemiz ve solventsiz laminasyon makinemiz ile sürekli aynı nitelikte ürün üretilmektedir. Tesisimizde düşük migrasyonlu, gıdaya uygun mürekkep kullanılarak, PE, PET, OPP, ALU, CPP, MET OPP, PEARLIZE malzeme üretimi yapılabilmektedir. Deneyimli ekibimiz müşteri istekleri doğrultusunda her siparişi kaliteli bir şekilde fabrikamızda üretip sevkiyata hazır hale getirmektedir.

Tesisimizde makarna, mısır gevreği ve cips, bakliyat, kuruyemiş, baharat, toz içecek, helva, şekerleme, tuz-şeker, bisküvi, kek, çikolata, gofret, dondurma, kahve, toz puding, kakao, et ürünleri, tereyağ, sabun, ıslak mendil, medikal, deterjan, ekmek, çöp poşeti dış ambalajı, dondurulmuş gıda, içecek, üst film, vakum ambalajı, doypack ambalaj, vb sektörlere hizmet verilmektedir.

M Grup ambalajda üretilen ambalajlar, tasarım ve baskı renkleri bakımından aynı kalite standartlarına sahiptir.

Son teknolojiye sahip hassas makine parkuru ile ürünler maksimum kalitede üretilmektedir.Dakikada 400 metre hızla, 8 renge kadar flekso baskı yapabilen matbaa makineleri, otomatik baskı izleme sistemiyle baskı kalitesinin devamlılığını sağlarken, non-stop sargı ve çözgü sistemleriyle hızlı hizmet sunmaktadır.

Laminasyon

Flekso baskı işlemi tamamlanan ürünlerin laminasyonu, Mgrup Ambalaj tesislerinde solventsiz laminasyon teknikleri ile gerçekleştirilmektedir. Gıda ürünlerinde baskı yapılan yüzeyin gıda ile temas etmemesi için laminasyon işlemleri uygulanmaktadır.

Ürünler BOPP,PE,PET,CPP,BOPA,ALU ve kağıt ürünlerinin iki veya daha çok katlı kombinasyonlarıyla lamine edilmektedir. Laminasyon işlemleri sırasında gıda güvenliği standartlarına uygun tutkallar kullanılmaktadır.

Ayrıca laminasyon işlemi sayesinde ambalajlara mukavemet ve bariyer özelliği eklenerek, paketlenen ürünlerin raf ömrünün artırılması sağlanmaktadır. Üretilen ürünlerin sektörleri itibarıyla uygulanacak laminasyon işlemleri değişiklik göstermektedir.

Dilimleme ve Torba Yapımı

Üretimdeki son süreç dilme ve torba yapımıdır. Baskısı ve laminasyonu tamamlanan ürünler istenilen ölçüde dilimlenip rulo bobin haline getirilmektedir.

Ürünler otomatik paketleme makinelerinde kullanılacak ise doğrudan depolama ve sevkiyat bölümüne gönderilmektedir.

Ürünler torba olarak üretilecek ise, müşteri talebi doğrultusunda kesme makinelerinde istenen ölçüde kesilerek torba haline getirilmektedir. Kesme ve torba yapımı sürecinde yastık, körüklü, doypack, zip-lock, torba üretimleri gerçekleştirilebilmektedir.