Kurumsal

  1. Ana Sayfa
  2. Kurumsal
M Grup

M Grup Matbaa ve Ambalaj, işletmelerin baskı ve ambalaj ihtiyaçlarını karşılamak için uzmanlaşmış bir hizmet sağlayıcısıdır. 1998 yılında Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulan M Grup, müşteri odaklı yaklaşımı, yaratıcı tasarım yetenekleri ve yüksek kaliteli ürünleri ile sektörün önde gelen firmalarından biri olarak tanınır.

Matbaa hizmetleri açısından, M Grup geniş bir yelpaze sunmaktadır. Broşürler, el ilanları, kataloglar ve daha fazlası gibi farklı baskı ihtiyaçlarınız için profesyonel çözümler sunar. Modern baskı teknolojilerini kullanarak, müşterilerine görsel çekiciliği ve etkileyiciliği olan ürünler elde etmelerine yardımcı olur.

Ambalaj konusunda, M Grup estetik, dayanıklılık ve işlevselliği bir araya getirir. Ürünlerinizi korumak ve markanızı öne çıkarmak için en iyi ambalaj çözümlerini sunar. Özel ambalaj tasarımı, markanızın kişiliğini yansıtırken, çevre dostu malzemeler kullanarak sürdürülebilir bir yaklaşım benimser.

M Grup Matbaa ve Ambalaj için, müşteri memnuniyeti önceliklidir. Profesyonel ekibi, projelerinizi baştan sona yönetir ve her aşamada size rehberlik eder. Sizlere en iyi baskı ve ambalaj çözümlerini sunarak, işletmenizin büyümesine katkıda bulunur.

İster basit bir baskı işi, ister özel tasarlanmış bir ambalaj projesi olsun, M Grup Matbaa ve Ambalaj, ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunmak için burada. İşletmenizin görsel kimliğini güçlendirmek ve ürünlerinizi dikkat çekici hale getirmek için bize güvenebilirsiniz.

İş Süreci ve Kalite Kontrol

M Grup’da her dökümanın bilgisayarda veritabanı programlarına kaydı yapılmaktadır. Böylece, üzerinden uzun zaman geçse bile, iş emri numarası ile arandığında grafik, fotoğraf, baskı hazırlık, ofset baskı, flexo baskı aşamalarıyla ilgili detaylara, ara kontrol ve son kontrol bilgilerine ulaşılabilmektedir.

M Grup bünyesinde, girdi kontrolden nihai ürünün kontrolüne kadar üretim sürecinin her aşamasında kalite kontrol yapılmaktadır.

Her birim diğer birimin iç müşterisi olarak kabul edilmektedir. Bu nedenle iş takibinde titiz bir çalışma söz konusudur. Grafik tasarımcı ve fotografçı, renk ayrımı, montaj, baskı ve baskı sonrası aşamalarına hakim olabilmekte ve herhangi bir aşamada oluşabilecek hatalara anında müdahale etme şansına sahiptir.

Kalite Belgelerimiz